Labākie garšvielu audzētāji iekštelpām

garšvielu darzs iekštelpamTas, ka rudenī temperatūras ārā ievērojami samazinās un kļūst pārāk auksts, lai rušinātos dārzā un audzētu tur dažādus augus, nenozīmē, ka tev ir jāmet malā savs dārzkopības hobijs un vēlme pēc svaigām garšvielām, jo tu vari ierīkot iekštelpu dārziņu savā virtuvē vai jebkurā citā telpā, kur tavi augi varēs augt un tu tos uzreiz varēsi lietot. Tāpēc vēlos jūs iepazīstināt ar labākajām sistēmām šo garšvielu audzēšanai iekštelpās, kuras ir pieejamas.

  • Prepara Power Plant Mini – šī ir viena no audzēšanas sistēmām iekštelpās, kura nodrošina ērtu garšvielu audzēšanu iekštelpās, bet neaizņem arī daudz vietas. Šī sistēma arī atļaus tev audzēt savus garšaugus, neizmantojot nekāda veida zemi šiem augiem, tādēļ tā ir ļoti tīra un labas sistēma, kuru lietot ikvienā dzīvoklī.
  • AeroGarden – šī ir vēl viena lieliska augu audzēšanas sistēma iekštelpām. Arī šis augu audzētājs nodrošina audzēšanu bez zemes vai smiltīm, jo, lietojot šo sistēmu, tā palīdz augiem augt ar ūdens, dažādu minerālvielu un skābekļa kombināciju. Šī sistēma arī ir ļoti gudra, jo tā pati tev pasaka, kad augiem ir nepieciešams ūdens vai kādas minerālvielas, kā arī šajā sistēmā ir iebūvēta gaisma, kura automātiski ieslēdzas un izslēdzas, balstoties un to, kad augiem tā ir nepieciešama.
  • Urbio – šī inovatīvā augu audzēšanas sistēma iekštelpām izceļas tieši ar savu dizainu, jo šis audzētājs nodrošina, ka nevis tu vienkārši novieto podiņus uz palodzes vai citām virsmām, bet gan ļauj tev pārvērst vienkāršu sienu par personisko garšaugu dārziņu. Šī sistēma ir ļoti estētiska, bet tajā pašā laikā arī efektīva, jo piedāvā tev 6 lielākus un mazākus podiņus, kuros audzēt dažādus augus.
  • Herb Ladder – un šī audzēšanas sistēma ir vēl viens lielisks iekštelpu dārziņa piemērs, kad ļauj izmantot tava dzīvokļa vai mājas vietu daudz efektīvāk, jo to ir iespējams atstutēt pret sienu kā kāpnes, kas aizņem ievērojami mazāk vietas, kā vienkārši uz virsmas novietoti podiņi. Un tev trijos šajos “pakāpienos” ir iespējams sastādīt savas mīļākās garšvielas, lai varētu tās izmantot ikdienā.
  • HERB2 – un visbeidzot šī sistēma ir lielākā no visām iepriekš minētajām un aizņems visvairāk vietas, bet tajā pašā laikā tu ievērojami ietaupīsi vietu, jo šī sistēma ir  izmantojama ne tikai kā podiņi, kuros audzēt garšaugus, bet arī papildus kā grāmatu plauktu vai citu priekšmetu novietni. To pat var izmantot, kā istabas sadalītāju un, piemēram, nodalīt dzīvojamo no guļam zonas savā istabā.